Menu

Burning Desire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Burning Desire

Výherní Automat Burning Desire Online ZdarmaBurning Desire je dalším zajímavým výherním automatem od společnosti Microgaming, který obsahuje pět válců a 243 trvale aktivovaných výherních linií. Grafická stránka této hry není zrovna tou nejlepší, kterou jsme u daného výrobce viděli. Automat spíše připadá jako nějaká verze video automatu z devadesátých let minulého století, než jako 3D výherní automaty které jsou v této době nejběžnější. Nicméně v této hře můžete vyhrát až 90 000 mincí v průběhu bonusové volné hry a až 30 000 mincí v průběhu základní hry.

Výherní Automat Burning Desire Online Zdarma

 

Jak jsme již zmínili, symboly vypadají mírně zastarale, ale i tak vám poskytnou skvělé výplaty. Běžné symboly zahrnují diamanty, sedmičky, růže, bary, zvony a hrací karty od 9 po eso. Symbol loga hry Burning Desire je wild symbolem, který na válcích nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol zlatých mincí. Na wild symbol můžete narazit pouze na válcích 2 a 4.

Bonusová hra tohoto automatu je opravdu přímočará. K jejímu spuštění potřebujete 3 a více zlatých mincí a získáte 15 volných zatočení. Všechny výhry získané během bonusové hry jsou trojnásobeny, takže vám umožní získat jackpot bonusové hry s 90 000 mincemi. Výhry zde získáte velmi snadno, jsou totiž vypláceny zleva doprava za všechny stejné sousedící symboly. To je právě kouzlo výherních automatů s 243 výherními liniemi. K tomu všemu navíc můžete prodloužit bonusovou volnou hru vytočením si dalších tří a více zlatých mincí, a aby to bylo ještě jednoduší, tak se počet zlatých mincí, které spustily volná zatočení, převádí do režimu bonusové volné hry.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget