Menu

81st Cabaret

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

81st Cabaret

Výherní Automat 81st Cabaret Online Zdarma81st Cabaret je výherním automatem se čtyřmi válci a 81 výherními liniemi. Procento návratnosti k hráčům se pohybuje mezi 88 a 98 %. Minimální sázka tohoto automatu je 0,10 a maximální sázka činí 35 dolarů.

Výherní Automat 81st Cabaret Online Zdarma

 

Počet výherních linií je v tomto výherním automatu nastaven fixně a nelze je změnit. Hráči si ale mohou zvolit, jak vysokou sázku chtějí do automatu vložit. Hodnota jejich sázky bude vždy zobrazena v poli označeném jako BET. Pokud hráči zbývá na herním účtu nižší kredit, než je hodnota nastavené sázky, tak bude sázka hráče automaticky snížena.

Po nastavení sázky stačí jen stisknout tlačítko Start a válce budou roztočeny. Jejich točení trvá průměrně tři vteřiny a pak se zastaví.

Speciální herní funkce

Abyste se dozvěděli, kolik v tomto automatu online můžete vyhrát, podívejte se do tabulky výplat. Zde je uvedena hodnota výher pro každou výherní kombinaci. Výherní kombinace se v tomto automatu tvoří ve směru zleva doprava a musí začínat na válci nejvíce vlevo. Pokud je na jedné výherní linii zobrazeno více výherních kombinací, tak vám bude vyplacena vždy pouze ta nejvyšší výhra. Všechny výhry za jedno zatočení se sčítají dohromady. Pro zjištění konkrétních jednotlivých výher si otevřete okno s výhrami.

Po ukončení kola bude celková výhra převedena na herní konto hráče. Hráči si potom mohou své výhry převést na svůj bankovní účet.

Mezi speciální funkce automatu patří automatická hra, kterou je možné spustit až do vyčerpání kreditu. Automatickou funkci je samozřejmě možné kdykoli zastavit. V automatu také můžete narazit na wild symbol a doplňkovou hazardní hru.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget