Menu

Jak Spustit Wazdan Automaty v Google Chrome

Používám CHROME a Wazdan automaty mi nefungují – Co mám dělat?

Jedná se o naprosto běžný problém, který postihuje uživatele prohlížeče Google Chrome. Tyto hry používají jako poháněč tzv. Unity Player, díky kterému jsou naprosto plynulé a na vysoké grafické úrovni. Chrome ale přestal tento plugin podporovat. Pokud se Vám nechce absolvovat níže popsaný postup, pouze spusťte hry na naší stránce za použití prohlížeče Internet Explorer, nebo Mozzila Firefox. Doporučujeme druhý uvedený, tedy Firefox. Za použití těchto prohlížečů Vám nebude při hraní těchto skvělých automatů nic stát v cestě.Tento postup doporučujeme především proto, že pokud máte nainstalováno prohlížečů, pouze přepněte na jiný a vraťte se k Wazdan hrám.

Chcete přesto spustit Wazdan hry z Google Chrome

  Pokud chcete spustit tyto hry z prohlížeče chrome, budete muset absolvovat pár kroků k jejich bezproblémovému chodu. Tyto kroky si nyní přiblížíme.

 • Do příkazového řádku kde vidíte www adresu našeho webu, tedy www.automaty-ruleta-zdarma.com vložte tento Kód: “chrome://flags/#enable-npapi” a potvrďte ho tlačítkem Enter
 • Zobrazí se Vám tabulka, kde pouze potvrdíte ativaci pluginu stisknutím tlačítka “Aktivovat”(viz. obrázek vpravo, označeno červenou šipkou)
 • full
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 • Po potvrzení aktivace se Vám v levém spodním rohu ukáže tlačítko pro restartování Chromu s novým nastavením. Toto prosím stiskněte a prohlížeč se automaticky restartuje.
 • spustit znovu
   
   
   
   

 • Nainstalujte Unity Player kliknutím ZDE a hrajte 🙂

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget