Menu

Queen of Thrones

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen of Thrones

Queen of Threones Online Automat ZdarmaQueen of Thrones je jedinečný výherní automat zdarma, který vychází ze hry Šachy. V podstatě je se šachy propojen každý prvek této hry. Základní pravidla se ale těm šachovým vůbec nepodobají a jsou použita pravidla výherních automatů. Abyste vyhráli jakoukoli cenu, musíte vytvořit výherní kombinaci na aktivní výherní linii. To je základní strategie použitá u všech výherních automatů zdarma. Šachová část je zde aplikovaná pomocí bonusových funkcí.

Queen of Threones Online Automat Zdarma

Tento konkrétní výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 30 výherních linií. Počet výherních linií na jedno zatočení je fixně nastaveno na 30 a nemůžete ho nijak změnit. Využít můžete také režim automatické hry, která je ale omezena na 30 zatočení. V tomto výherním automatu na vás čeká wild symbol, který se vám bude určitě hodit. Může totiž nahradit jakýkoli běžný hrací symbol a přeměnit zdánlivě nevýherní kombinaci ve výherní. Wild symbol je k tomu navíc tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry a může vám přinést okamžité výhry v hodnotě až 2500x vaší původní sázky.

No comments

Napsat komentář