Menu

Penize Zdarma od Kajotu

Vyzvedněte si další peníze ZDARMA od Kajot Casina, tentokrát až 8000 Kč

Po úspěšné akci 5 EURO Zdarma je tu další nabídka Kajot Casina na přilepšení si do své hráčské peněženky!!

Jak získám peníze ZDARMA??

Pokud již máte hráčský účet ve skvělém Kajot Casinu, jste již o kousek blíže a tento krok přeskočte. Pokud jste ještě nevyužil žádných předešlých akcí tohoto casina, nejprve si založte účet.

Zaregistruj se

 

Účet v casinu již mám

Pokud jste si úspěšně založili účet v Kajot Casinu, od získání peněz zdarma Vás dělí již jen malý krůček!! Stačí navštívit sekci “VKLAD“, kterou naleznete v horním menu Kajot casina. Na obrázku jsem Vám jí označil oranžovou barvou. Do ČERVENĚ vyznačeného pole zadejte částku, kterou si přejete vložit na Váš hráčský účet a klikněte na tlačítko VLOŽIT!!

VÁMI VLOŽENOU ČÁSTKU VÁM KAJOT ZDVOJNÁSOBÍ AŽ DO ČÁSTKY 300 EUR, COŽ JE VÍCE NEŽ 8000Kč!!

Vloz Kajot Barvy

Co potom?

Po stisknutí tlačítka vložit se dostanete na stránku s výběrem platebních metod, pomocí kterých můžete provést Váš vklad a zdvojnásobit tak svoje peníze. Nejčastější metodou vkladu jsou Kreditní Karty, nebo PaysafeCard. Volbu platebních metod provádějte v casinu v oranžově označené kolonce na obrázku níže.

Při platbě kreditní kartou vše probíhá naprosto standartně, stačí znát číslo karty a datum její expirace. Nic dalšího by Vám nemělo stát na cestě za penězi zdarma v cestě. Peníze budete moci použitím stejné karty také Vybrat!!!

PaySafeCard je v současnosti jedním z nejbezpečnějších způsobů vkladu peněz na účet internetových společností. Jednoduše se rozhodnete, kolik chcete do casina vložit, zajdete na nejbližší benzinovou stanici a zakoupíte Paysafecard v požadované hodnotě. Kartu Vám vyjede pokladna a na kartě naleznete kód, který zadáte na stránce casina v sekci VKLAD po zvolení Paysafecard ve vrchní kolonce. Výběr peněz proběhne posléze na Váš účet.

Volba platby Kajot

Nyní již víte vše důležité pro opravdové zdvojnásobení svých peněz. Neváhejte a vyzkoušejte si to!!

POZOR!! NA JEDNOHO HRÁČE PŘIPADÁ POUZE JEDEN HRÁČSKÝ ÚČET!! POKUD SE BUDETE REGISTROVAT VÍCEKRÁT, PENÍZE VÁM NEBUDOU VYPLACENY!!

 

Chci ZDVOJNÁJOBIT svuj vklad