Menu

Siberian Storm Megajackpots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Siberian Storm Megajackpots

Hrací Automat Siberian Storm Megajackpots Online ZdarmaMnozí z nás se postavili sibiřské a sumaterské bouři ve stejnojmenných hrách od společnosti IGT (Siberian Storm a Sumatran Storm), aby mohli sklidit své odměny za záchranu tygrů a nalezení drahokamů. Nyní však tento tvůrce výherních automatů přišel s ještě více vzrušující nabídkou vytvořením verze této oblíbené hry s mega jackpotem. Skvělé výplaty za nalezení tygrů a dalších pokladů zůstávají, nyní však máte navíc šanci na hraní o bonusový mega jackpot.

Hrací Automat Siberian Storm Megajackpots Online Zdarma

Máte skvělých 720 možností jak v této hře vyhrát. Všechny tyto možnosti můžete mít ve hře už za pouhých 50 mincí a také si tuto hru můžete zahrát kdekoli chcete na iPadu a jiných mobilních zařízeních.
Pokud máte rádi velké kočky, pak si zamilujete i tyto nádherné tygry a bílé tygry, na které můžete narazit v tomto epickém dobrodružství. To, že za jejich spatření budete ještě navíc odměněni, je jen obrovský bonus navíc.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget