Menu

Purple Hot 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Purple Hot 2

Hrací Automat Purple Hot 2 Online ZdarmaPurple Hot 2 je výherním automatem od společnosti Casino Technology, který vychází z výherního automatu Purple Hot. Jedná se o velmi jednoduchou automatovou hru, která nevyžaduje od hráčů nic jiného, než automat spustit a roztočit válce.

Hrací Automat Purple Hot 2 Online Zdarma

 

Tvůrci tohoto výherního automatu se snažili naprosto vše ponechat co nejjednodušší, proto se v tomto automatu hráči nesetkají se všemi speciálními funkcemi, které znají z jiných automatů. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Výherní linie jsou rozděleny na dvě poloviny. 12 výherních linií je na pravé straně a 13 výherních linií je na levé straně. Toto rozvržení znamená pro hráče více šancí na získání výher.

Funkce tohoto automatu jsou pouze základní a zahrnují naprosto vše, co hráči od výherních automatů očekávají. Hráči si v tomto automatu mohou vsadit jednu minci na každou výherní linii a její hodnota se může pohybovat v rozmezí od 1 do 20 centů. Jedná se na jediný rozdíl mezi výherním automatem Purple Hot a Purple Hot 2, kde si hráči mohli vsadit pouze 10 centů na výherní linii. Tento výherní automat obsahuje 25 výherních linií, a proto činí maximální sázka 5 dolarů.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou základní a vůbec ničím hráče nepřekvapí. Na válcích se nachází běžné ovocné symboly melounů, třešní, pomerančů a jablek. Pomeranče a jablka mohou hráčům vyplatit výhry v hodnotě 500 mincí. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol šťastné sedmičky. Za pět 7 spojených na jedné výherní linii je možné získat 5000 mincí. Scatter symbolem je trs banánů.

 

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget