Menu

Pimped

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pimped

Hrací Automat Pimped Zdarma OnlineKam až moje paměť sahá, tak ještě žádný jiný výrobce hracích automatů nikdy dříve spojení hip-hopu a rapu v jednom hracím automatu nepoužil. Pimped od Play’N’Go k tomuto nápadu navíc přidal i slavnou celebritu. Nejcennější symbol hry je totiž nápadně podobný Snoop Dogovi. Celkový dojem ze hry se podobá hip-hopové verzi hry Mega Fortune od NetEnt. Použité symboly jsou vlastně znakem bohatství jako roličky dolarových bankovek, prsteny a zlaté dolarové symboly. Ve hře se můžete setkat s funkcí hracího kola (win spin), odkud pochází ty nejvyšší výhry udělované touto hrou.

Hrací Automat Pimped Zdarma Online

 

První věcí, které si u této hry všimnete, je doprovodná hudba. Uslyšíte nízké basové tóny, pianové vyšší tóny a šelest davu na pozadí. Hudební stránka je vyladěná opravdu velmi dobře, mezi jednotlivými zatočeními se vždy ztiší, a když začnete opět hrát, tak jakoby znovu ožívá. Grafika je také velmi profesionální, od třpytivých symbolů až po animace. A bonusové kolo si zahrajete při dolarové dešťové přeháňce.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget