Menu

Maximum

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Maximum

Hrací Automat Maximum Online ZdarmaVýherní automat Maximum je automatem, který vám nabídne bohatou grafickou stránku dbající i na ty nejmenší detaily. Zároveň vám tento výherní automat bude vyprávět příběh, který vám znovu dovolí zažít slávu doby, kdy se v arénách utkávali gladiátoři v soubojích na život a na smrt. Možná jste toto téma viděli již v mnoha filmech, ale nyní si vše můžete prožít na vlastní kůži.

Hrací Automat Maximum Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na herním poli o velikost 5×3 a obsahuje 5 válců. Vy zde budete moci zažít spoustu nebezpečí a napětí, které je možné zažít pouze v opravdové aréně. Jackpot tohoto výherního automatu má hodnotu 2500 kreditů a můžete ho získat na konci jakéhokoli kola.

Pokud je vaším cílem v tomto výherním automatu dosáhnout na ty nejvyšší výhry, tak se musíte postavit i těm nejzkušenějším gladiátorům. Minimální částkou, kterou můžete vsadit, bude 0,01 dolarů. Maximálně je možné vsadit až 25 mincí.

Počet výherních linií je v tomto výherním automatu nastaven na 25, ale tento počet si můžete upravit podle sebe a můžete tak hrát s nižším počtem výherních linií.

Herní symboly

Ovládací prvky tohoto výherního automatu zahrnují rychlou hru, automatickou hru a zastavení.

Mezi symboly tohoto výherního automatu objevíte gladiátory, zápasníky, zakrvácené helmy a štíty. Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří sluneční štít se zkříženými meči a stříbrný štít se špičatou helmou. Pokud se vám podaří aktivovat spiny zdarma, získáte malou okamžitou odměnu, ale také spiny zadarmo.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget