Menu

Magic Building

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Building

Hrací Automat Magic Building Zdarma OnlineTento úžasný výherní automat je přeplněný mega výhrami, a ač byste to neřekli, žádná opravdová kouzla se v tomto výherním automatu zdarma nedějí. Jediným kouzlem je získání 6 symbolů na 5 válcích. Pokud budete mít dostatek štěstí a získáte tuto kouzelnou kombinaci, stane se z vás hráč tak bohatý, že si to ani nedokážete představit. Děj tohoto výherního automatu se velmi podobá nějaké mini telenovele.

Hrací Automat Magic Building Zdarma Online

 

Mimo magických tvorů, kouzelníků a zaříkávadel obsahuje tento výherní automat zdarma symboly 4 členů jedné rodiny, psa a řidiče výtahu, který obsluhuje jejich kouzelnou budovu. Všechny symboly mají formu kreslených postaviček a vůbec celágrafická stránka i s použitými animacemi je dost dobrá a chytlavá. Mimo pěti válců je v tomto výherním automatu 25 výherních linií, které si můžete na začátku každého kola nastavit od 1 do 25. Tím nejdůležitějším a nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je právě řidič výtahu, který vám vyplatí vaši sázku rovnou 1000x.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget