Menu

Hot Roller

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hot Roller

Hrací Automat Hot Roller Online Zdarma

Hrací Automat Hot Roller Online Zdarma

Cítíte, že se poslední dobou vezete na vlně výher a chcete tak pokračovat i dál? Tak možná Hot Roller, pětiválcový hrací automat s 25 hracími liniemi od týmu z NextGengaming je určený právě pro vás. Jen si stáhněte své okýnko a projeďte se po bulváru s tímto pohodovým hracím automatem online, který nabízí standardní trojici bonusů: volná zatočení, wild symbol a hazardní hru.

Popis hracího automatu Hot Roller

Hot Roller nabízí herní zážitek, který je vysloveně obyčejný, a to jak po stránce prezentace hry, tak i samotného herního průběhu. Grafická stránka, efekty a hudba jsou opravdu průměrnými, někteří nicméně i toto mohou ocenit, protože to dodává hře tak trochu klasický dojem.
Ve stejném smyslu jdou i bonusové funkce, o kterých se opravdu nedá napsat žádný román. Wild symbolem je kráska, která nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter. Ten, reprezentovaný herní kostkou, je klíčem k výhře 36 volných kol, během nichž jsou vaše výhry ztrojnásobeny. A v neposlední řadě je tu i hazardní funkce pro ty, kteří chtějí ve hře vsadit ještě o něco více.

Jak hrát Automat Hot Roller

Hot Roller si můžete zahrát použitím následujících pokynů, bez registrace a omezení:
Info – Klikněte na toto tlačítko a přečtěte si o hře Hot Roller ještě více, než je napsáno v této recenzi.
Autoplay – Klikněte na toto tlačítko pro spuštění funkce automatické hry.
Lines -/+ a max – Pomocí těchto tlačítek můžete přidávat, ubírat nebo vybrat maximální možný počet (25) hracích linií.
Bet Level -/+a max – Podobně klikněte sem pro zvýšení či snížení hodnoty mincí nebo vsaďte rovnou maximum.
Gamble (zobrazuje se pouze po kole s výhrou) – Klikněte na toto tlačítko a spusťte hazardní hru. Uhádněte správnou karetní barvu a vyhrajete čtyřnásobek vaší výhry. Uhádněte správnou barvu a vaši výhru zdvojnásobíte.
Spin – Sem klikněte a roztočte válce.

No comments

Napsat komentář