Menu

Hells Bars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hells Bars

Hrací Automat Hells Bars Online ZdarmaVýherní automat Hells Bars je automat, který byl inspirován samotným peklem. V tomto výherním automatu budete mít spoustu lákadel, mezi která patří například wild symboly, bonusová hra s nulovým rizikem a velmi výnosné záhadné symboly. Grafická stránka automatu je celá vytvořena ve 3D formátu a maximální výhra může dosáhnout až 500 000 mincí.

Hrací Automat Hells Bars Online Zdarma

 

Již samotný název automatu je na herní obrazovce vyobrazen pomocí hořících písmen a plameny s kouřem zahlédnete na celé herní obrazovce. Mimo toho ale na pozadí válců zahlédnete rohy samotného ďábla. Je asi jasné, že v tak žhavém prostředí nebude ani stopy po andělské svatozáři. Herní obrazovka ale není tak černá, jak by někteří očekávali. Na válcích totiž září symboly citrónů, třešní, pomerančů nebo švestek. Jejich pestré a světlé barvy fungují jako skvělý kontrast s tmavým pozadím, ale nebojte se, o peklo mezi jednotlivými symboly nepřijdete.

Wild symbolem tohoto automatu zdarma jsou čertovské rohy, které jsou zároveň těmi nejhodnotnějšími symboly. Automat neobsahuje žádný scatter symbol, ale narazit můžete alespoň na záhadný symbol v podobě dvou zelených hracích kostek. Tento symbol vám nabídne tři náhodné výplaty v hodnotě mezi 500 a 10 000.

Funkce automatu

Výherní automat Hells Bars se rozkládá na třech válcích a výherní linie můžete tvořit na 27 výherních liniích. Jejich počet změnit nemůžete, protože je nastaven fixně. Ovlivnit ale můžete hodnotu vašich sázek, které se mohou pohybovat v rozmezí od 0,50 do 20,00 mincí. Samozřejmostí ale je, že s každou změnou hodnoty sázek se změní také hodnota výplat.

Dalšími funkcemi automatu je možnost automatické hry a možnost vypnutí doprovodné hudby. Stačí se podívat do ovládacích tlačítek a vše potřebné hned najdete.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget