Menu

Golden Ticket

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Ticket

Hrací Automat Golden Ticket Online ZdarmaPři psaní recenzí na hrací automaty je tak jednoduché používat taková klišé jako inovativní nebo jedinečný. U titulů od Play’N’Go se však vůbec nejedná o přehánění. Většina jejich her je totiž opravdu odlišných od automatů jiných tvůrců. A GoldenTicket je toho skvělým příkladem. Nejenže se jedná o nové téma (cirkus z roku 1800), průběh hry a nastavení je také kompletně nové. Hra se odehrává na herním poli o velikosti 5×5 a hrací kombinace platí kdekoli, kde spolu přímo v řadě sousedí tři a více stejných symbolů. Tento způsob hry byl už jednou společností Play’N’Go úspěšně použit v jejich titulu Energoonz, který propagují Pokémonům podobné postavičky mimozemšťanů. Zde oproti tomu naleznete siláky a klauny z devatenáctého století.

Hrací Automat Golden Ticket Online Zdarma

 

Tento hrací automat je velmi dobře navržen, a to od animovaných postaviček po vaší pravici až po animace objevující se na válcích. Všechno do sebe perfektně zapadá. Během jednotlivých zatočení se na pozadí ozývají zvuky z prostředí cirkusu, jako třeba šum davu. Tyto zvuky při roztočení válců doplňují tóny starých parních varhan nebo flašinetu a zvonků. Celá směska melodií je pak spuštěna při bonusové hře, která je ve stylu staré hry střílení na cíl a mimo jiné má také výjimečný design.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget