Menu

Fire Spell

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fire Spell

Hrací Automat Fire Spell Online ZdarmaVýherní automat Fire Spell vypráví příběh o drakovi, který plive oheň a střeží překrásnou princeznu. Tento automat vám ale mimo jiné také vyplatí spoustu výher. Jak vysoké tyto výhry ale budou, to už záleží pouze na vás. Zjistíte to jediným způsobem. Roztočte válce tohoto výherního automatu online, najděte ty správné herní symboly, seřaďte je na válcích a vyhrajte až 20 000x hodnotu vaší sázky.

Hrací Automat Fire Spell Online Zdarma

 

Tento výherní automat má středně vysoký rozptyl a vaše šance na získání hodnotných výher jsou tak vysoké. Pokud navíc budete mít alespoň trošku štěstí, tak můžete ukrást celý drakův poklad a užít si spoustu extra výher pomocí wild symbolů a spinů zdarma.

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří překrásná princezna, zakletý amulet, meč a drak. Grafická stránka tohoto automatu je tak realistická, že se v ní dokážete naprosto ztratit. Snažte se ale soustředit alespoň na symbol dračího oka, který vám přinese spoustu spinů zdarma.

Herní funkce

I když je tento výherní automat novinkou, tak jeho ilustrace zobrazují klasický příběh, který mohl být převzat z jakékoli fantasy knihy. To ale neznamená, že by tento výherní automat hráčům nabízel nějakou zastaralou grafiku oživenou pouze 3D symboly. Tento výherní automat je svojí grafickou stránkou naprosto jedinečný a nabídne hráčům nostalgii a krásu v jednom.

Výherní automat Fire Spell si navíc můžete zahrát jak na počítači, tak i na jakémkoli mobilním zařízení. V nabídce je jeho verze zdarma, ale pokud chcete opravdu vyhrát reálné peníze, tak si vsaďte jakoukoli částku od 0,50 až do 20,00 mincí.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget