Menu

Cats

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cats

Hrací Automat Cats Online ZdarmaCats je pětiválcový výherní automat s 30 výherními liniemi, který pochází z dílny IGT. Tento vysoce kvalitní výherní automat vás přenese do světa plného divokých koček. A nejedná se jen tak o ledajaké kočky, protože tyto mají schopnost zdvojnásobit vaše výhry. Stejně tak, jako všechny ostatní skvělé výherní automaty, tak i tento výherní automat obsahuje lákavé bonusy. Je to třeba wild symbol, scatter symboly, split symboly a bonusové volné zatočení. Hra se navíc načítá opravdu rychle a můžete si ji vychutnat jak na přístrojích s operačním systémem Windows, tak i na počítačích Mac.

Hrací Automat Cats Online Zdarma

Jak napovídá už název, tato hra je celá zaměřená na kočky. Navíc hra vypadá, jako kdyby byla natočena někde v Africe, v rozsáhlé savaně. Co je pro vás důležité vědět je, že většina nebo dokonce všechny divoké kočky milují slunění se v horkých a méně porostlých oblastech. Zde mohou spatřit svou kořist na míle daleko. Proto zde spatříte zemi pokrytou trávou savany, která díky své barvě tyto divoké kočky jednoduše zamaskuje.
Výherní automaty s tématikou divočiny jsou u hráčů velmi oblíbené a tento mi trochu připomíná Safari Madness od Netent či Safari Sam od Betsoft a stejně tak i některé velmi oblíbené výherní automaty ve stylu Vegas jako OMG! Puppies.
Na válcích se můžete setkat se stejnými obrázky, jaké znáte z dokumentů BBC. Je to hlavně logo hry Cats, obtisky tlap, černí panteři, tygři, lvi, horští lvi a gepardi. Také zde narazíte na vysoké pokerové karty, což je eso, král, královna a kluk. Logo hry je wild symbolem a zastupuje všechny ostatní symboly na válcích, mimo scatter symbolu, který představuje symbol otisku tlapy.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget