Menu

Bust The Bank

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bust The Bank

Hrací Automat Bust The Bank Online ZdarmaÚplně vás slyšíme říkat: „Jen ne další výherní automat s tématem bankovní loupeže.“ A opravdu se o tento výherní automat jedná, ale na druhou stranu jde o takový automat, který za trošku vašeho herního času opravdu stojí. Je totiž od společnosti Microgaming, která je známá pro tvorbu zábavných a výjimečných výherních automatů, které se skvěle hrají.

Hrací Automat Bust The Bank Online Zdarma

 

Stejně tak jako i u ostatních výherních automatů od této společnosti i zde se nejedná pouze o skvěle vypadající automat bez kapky zábavy. Jde o pětiválec s 243 výherními liniemi, který vám poskytne skvělé šance na získání výhry. Spojte to s celou řadou speciálních funkcí a bonusových kol a vznikne vám fantastický výherní automat s tématem bankovní loupeže, u kterého můžete sedět celé hodiny.

Jedná se o relativně nový příspěvek do rodiny výherních automatů od této společnosti a Microgaming se zde snažila udělat toto téma, které je jakoby s výherními automaty spojeno, zábavnější. Výherní automat obsahuje komiksovou grafiku jako například houževnatého a urostlého policajta, nebezpečně vypadajícího policejního bulldoga honícího padoucha a dva bankovní lupiče nesoucí právě ukradenou kořist. Všechny tyto symboly zastupují ve hře funkci speciálních symbolů.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget