Menu

Bulls Eye

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bulls Eye

Hrací Automat Bulls Eye Zdarma OnlineVelkého býka nelze porazit! To byl slavný výrok Jima Bowena pronesený ve stejnojmenné televizní hře z osmdesátých let a společnost Microgaming naťukli toto téma se svojí vlastní hrou v šipky.

Hrací Automat Bulls Eye Zdarma Online

 

Vývojáři zde dokázali zapracovat stejný smysl pro humor a zábavu, který byl vždy prezentován v této televizní show. Uslyšíte vtipkování od uvaděče tohoto programu Jima, komentátora a nadšence pro šipky Alana Greena a hlavní postavy celé show, býka. Tato show dokonce obsahuje i ty stejné příšerné ceny. Alespoň tak připadají dnes nám, protože ve své době šlo o opravdu skvělé výhry. Zobrazují se zde jako symboly, takže výsledkem je, že když zatočíte válci, objeví se karavan, staromódní auta (které byly v osmdesátých letech považovány za pokrok tehdejšího motorového průmyslu) a samozřejmě i slavný motorový člun. Také si budete moci vytočit jiné symboly, které jsou s tímto programem neodmyslitelně spojeny, jako půllitr, šipky a plyšová hračka v podobě býka. Všechny tyto symboly mají své vlastní výplaty za spojení vždy tří, čtyř či pěti stejného druhu na jakékoli aktivní výherní linii. Přesné hodnoty se dozvíte v tabulce výplat.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget