Menu

Booty Time

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Booty Time

Hrací Automat Booty Time Zdarma OnlineBooty Time může znít jako název nějakého zakázaného DVD, ale ve skutečnosti se jedná o pětiválcový video automat od společnosti Microgaming. Booty Time, či plným názvem Captain Squawk’s Booty Time, je hrací automat k okamžitému hraní. Znamená to, že si pro jeho hraní nemusíte stahovat žádný software na váš počítač. Hra je kompatibilní pro hraní ve všech běžných internetových prohlížečích včetně Google Chrome, Safari a Mozilla.

Hrací Automat Booty Time Zdarma Online

 

Ukázalo se, že dobrodružná honba za pokladem všech hrdlořezů napříč sedmero moři je živnou půdou pro spoustu her s pirátskou tématikou. Booty Time má ale dostatečné množství funkcí, které ho odlišují od všech podobných her. Výherní automat obsahuje 25 výherních linií (můžete si zahrát klidně jen s jednou, pokud chcete) a zahrnuje wild a scatter symboly, bonusovou hru a funkci automatické hry.

Je nám jasné, že vás naprosto nepřekvapí umístění výherního automatu na palubu pirátské lodě. Válce tak překrývají oceán za klidného počasí a můžete na nich najít symboly jako kameninový džbán, pravděpodobně plný grogu, s obrázkem lebky se zkříženými hnáty. Kapitána Squawka, který obdivuhodně plní funkci kapitána i papouška. Pelikána, truhlu s pokladem a standardní symboly hracích karet od 9 po eso, které byly vytvořeny z roztrhané pirátské vlajky.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget