Menu

Big Vegas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Big Vegas

Hrací automat Big Vegas online zdarmaBig Vegas je jeden z nejnovějších a nejzajímavějších hracích automatů online zdarma poháněných softwarem Bally Technologies. Bally technologies je jeden z předních výrobců hracích automatů, spolu s dalšími odvětvími casino zábavních přístrojů. Tématem tohoto pětiválcového 40-liniového hracího automatu je Mecca všech hazardních hráčů, a to je samotné Las Vegas.

Hrací automat Big Vegas online zdarma

Tento hrací automat zdarma přichází s řadou vymožeností, které budou počas Vaší hry přinášet další a další výhry a pomohou Vám navýšit hrací zůstatek. Symboly použité v tomto automatu zahrnují cash, koktejly, pokrové žetony, Royal Flush symboly a vysoké hrací karty, jako například desítky, kluky, krále a esa. Počáteční sázku můžete zvolit v rozmezí jednoho centu až po 10 dolarů na linii a pokud se Vám podaří chytit tři nebo více SCATTER symbolů, získáte otočky zdarma, při kterých se Vaše výhry trojnásobí.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget