Menu

Big Vegas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Big Vegas

Hrací automat Big Vegas online zdarmaBig Vegas je jeden z nejnovějších a nejzajímavějších hracích automatů online zdarma poháněných softwarem Bally Technologies. Bally technologies je jeden z předních výrobců hracích automatů, spolu s dalšími odvětvími casino zábavních přístrojů. Tématem tohoto pětiválcového 40-liniového hracího automatu je Mecca všech hazardních hráčů, a to je samotné Las Vegas.

Hrací automat Big Vegas online zdarma

Tento hrací automat zdarma přichází s řadou vymožeností, které budou počas Vaší hry přinášet další a další výhry a pomohou Vám navýšit hrací zůstatek. Symboly použité v tomto automatu zahrnují cash, koktejly, pokrové žetony, Royal Flush symboly a vysoké hrací karty, jako například desítky, kluky, krále a esa. Počáteční sázku můžete zvolit v rozmezí jednoho centu až po 10 dolarů na linii a pokud se Vám podaří chytit tři nebo více SCATTER symbolů, získáte otočky zdarma, při kterých se Vaše výhry trojnásobí.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget