Menu

Alien Robots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alien Robots

Hrací automat Alien Robots Online ZdarmaAlienRobots je skvělým výherním automatem, který na trh vypustila společnost Net Entertainment. Automat obsahuje 30 výherních linií a navíc také nabízí možnost změny do režimu s 243 možnostmi výhry pouze zvýšením vašich sázek. Tento režim umožňuje, aby symboly byly spojovány z obou dvou stran bez ohledu na to, jakým způsobem jsou na výherních liniích seřazeny. K tomu všemu navíc tato hra obsahuje funkci stickywild a scatter symboly vypadající jako UFO. To vám zajistí stejnou robotickou zábavu, jakou můžete zažít i při hraní výherních automatů Elements a SpaceWars.

Hrací automat Alien Robots Online Zdarma

Je více než jasné, že vás tento výherní automat postaví čelem k úžasnému hernímu zážitku s bezvadnou uvítací obrazovkou, na které musíte zmáčknout zelený knoflík, který se nachází vpravo před vámi, a zahájit tak hru. Samozřejmě se zde také shledáte s výjimečnou grafikou a skvělými symboly, které jsou spojením oldschool stylu s nádechem nejnovějších technologií. Pokud se vám líbí futuristické výherní automaty, pak je výherní automat AlienRobots pro vás tím pravým.

One comment

  1. zdenko napsal:

    chci si zahrat zdarma altomaty

Napsat komentář