Menu

Football Gladiators

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Football Gladiators

Football Gladiators Automat Online ZdarmaVýherní automat Football Gladiators je tematický automat zdarma, který kombinuje římské gladiátorské zápasy a fotbal. Fotbal se stal tím nejpopulárnějším sportem na světě a stejně tak i gladiátorské zápasy byly těmi nejslavnějšími a nejdrsnějšími zápasy v celé historii.

Football Gladiators Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a jeho nejvyšší jackpot má hodnotu 1000 mincí. Fotbal i gladiátoři jsou pro výherní automat skvělou volbou, a když tyto své témata spojíte dohromady, tak vznikne tento naprosto výjimečný video automat, který se vyznačuje velkou kreativitou a přiláká spoustu fanoušků.

Grafická stránka automatu je velmi kvalitní a vyobrazuje fotbalové gladiátory, kteří jsou připraveni zahájit souboj. Gladiátorská výzbroj i jejich svalnaté postavy jsou vyobrazeny velmi realisticky v 3D grafice, což automatu přidává na atraktivitě.

Herní symboly

Při hraní si můžete vybrat mezi populárními fotbalisty, jako jsou například Rio Ferdinand, Van Persie a Pirlo. Po zvolení vaší postavy se s ní poté setkáte v rámci samotné hry na válcích.

Doprovodná hudba je potom převzata ze starověkých římských a řeckých filmů, ale je spojena s tradičními zvuky hracích automatů. Pozadím automatu je římský amfiteátr s vyobrazením domácích mazlíčků, lvů a býků. Jednotlivé herní symboly představují například historickou arénu jako wild symbol, helmy, štíty a kožený fotbalový míč. Při získání dvou wild symbolů si hráč bude moci zahrát bonusovou hru, kterou je bonusový souboj nebo bonusový závod vozíků.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget