Menu

Až 250 otoček ZDARMA!

Získejte k 1.vkladu v Bohemia Casinu až 250 volných roztočení na SuperFlip!

Otočky ZDARMAAutomat SuperFlip si v Bohemia Casinu získal velkou oblibu a rychle se zařadil mezi nejhranější hry. Právě z toho důvodu přichází Bohemia Casino se speciální nabídkou pro nové hráče, která hráčům k prvnímu vkladu přidá až 250 volných spinů na tomto populárním automatu.
Stačí si tedy vytvořit účet v Bohemia Casinu a provést první vklad s odpovídajícím bonusovým kódem. Hráči si mohou podle výše vkladu zvolit ze tří možností:
• Při minimálním vkladu 250 Kč získají 50 volných roztočení na automatu SuperFlip (bonusový kód: FLIP50)
• Při minimálním vkladu 500 Kč získají 120 volných roztočení na automatu SuperFlip (bonusový kód: FLIP120)
• Při minimálním vkladu 1000 Kč získají 250 volných roztočení na automatu SuperFlip (bonusový kód: FLIP250)

Volná roztočení jsou hráčům připsána ihned po provedení vkladu, takže stačí spustit automat SuperFlip a pustit se do toho.
Pojďme si tento automat trochu blíže představit. Na první pohled vypadá jako většina ostatních automatů – má 5 válců, 3 řádky, 20 výherních linií a roztočíte ho již za 4 Kč.
 

Proč zrovna Super Flip?

Otočky Zdarma v Bohemia CasinuMožná se tedy ptáte, proč zrovna automat SuperFlip patří mezi nejoblíbenější. Důvodem nejspíše bude unikátní funkce opětovného roztočení válců. Ta se aktivuje v okamžiku, kdy na prvním a druhém válci získáte kompletní řadu stejných symbolů (včetně symbolů Wild), ale nezískáte na aktivních liniích nebo pomocí symbolů Scatter žádnou výhru. Při opakovaném zatočení se střední válec roztočí znovu a ostatní válce zůstávají na místě, takže nepřijdete o skvěle nastavené první dva kotouče a máte druhou možnost získat super výhru!
 
Tím ale speciální funkce automatu SuperFlip nekončí. Dalším podstatným trumfem hry je 15 volných roztočení, které získáte při trefení tří Scatter symbolů s nápisem SuperFlip. Nejvíce si můžete přijít až na 90 roztočení zdarma v řadě. Během těchto volných spinů se válce „převrátí“ (5.válec se přesune na pozici 1., 4.válec na místo 2.) a protože na posledních válcích je vždy více symbolů s velkými výhrami, tak vaše šance na pořádnou trefu stoupají. Díky těmto speciálním funkcím si v rámci jedné sázky můžete přijít až na neuvěřitelných 1 000 000 mincí!
Založte si účet v Bohemia Casinu a získejte až 250 volných roztočení na automatu SuperFlip, díky kterým budete mít blíže když ne k pohádkové tak alespoň velmi zajímavé výhře.
 

ZAREGISTROVAT SE

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget