Menu

Automaty na Mobil a Tablet Zdarma

Automaty na mobil a tablet zdarma

Jak mají vypadat automaty na mobil a tablet online zdarma? Podívejte se sami.

Automaty na Mobil a Tablet Zdarma

I odvětví automatů a casin se bohudík neubráníme postupu doby, a tak i sem musely zákonitě dorazit úpravy pro Smartphone a Tablet. Internetová casina rychle pochopila, že za nedlouho budou uživatelé těchto zařízení tvořit značnou část hráčů a musela nechat svůj software s automaty předělat na maximálně uživatelsky přívětivý i pro Android a Windows phone.

Jak vypadají Automaty na Mobil a Tablet Zdarma?

Oproti automatům na klasickém počítači je rozdíl málo patrný. Avšak kromě toho, že na mobilním zařízení díky ne tak veliké obrazovce si neužijeme velkých symbolů, ani maximálně plynulé animace. Animace automatů na mobil je totiž závislá na rychlosti připojení k internetu. Dopručuji hrát automaty na mobilu, nebo tabletu minimálně na 3Gsíti, ideálně pak na WiFi připojení s dostatečnou sílou signálu.

Kde hrát Automaty na Mobil a Tablet Zdarma?

Jak jsem již předeslal, casin, kde se dají hrát automaty na mobilu je dost, ale málo z nich podporuje český jazyk a jejich kvalita není valná. Rádi bychom doporučili naše oblíbené a prověřené On-Line casina, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Online Casino Bohemia totiž spustilo online aplikaci pro všechny návštěvníky z mobilních přístrojů. Budete tak automaticky přesměrováni po kliknutí na modré tlačítko dole pod příspěvkem. Všechny hry v mobilním casinu bohemia můžete hrát zdarma a pokud budete chtít opepřit svou hru, přes mobil můžete i vložit peníze. Ke hře tedy nebudete potřebovat již nic jiného, než mobilní telefon!!

[maxbutton id=“28″]

[maxbutton id=“29″]

No comments

Napsat komentář