Menu

Automaty Kajot na Internetu

Proč hrát automaty Kajot na Internetu?


Aneb jsem smutný z toho, proč jsem trávil čas v hernách a ne na internetu

Jistě znáte ten pocit, kdy za vidinou alespoň malé výhry jdete zkusit do Vaší oblíbené herny výherní automat Kajot. Mnohdy bohužel odcházíte s prázdnou a s neutuchajícím pocitem „dá se vůbec zvýšit moje šance na výhru?“. Odpověď je jednoduchá – ANO!! Samozřejmě Vám nikdo nezaručí 100% strategii, to není možné, ale určitě jde šance konečně
vyhrát nějaké peníze zvýšit o několik desítek procent!!

620000 na automatu crazy fruitsV dnešní době jsou ohromným hitem v hernách automaty Kajot. Každý je má rád už díky super grafice a hratelnosti, nejinak tomu bylo vždycky u mě. Čas strávený u automatů mi vždycky ale tak strašně rychle utekl, že než jsem stačil vyzkoušet všechny své oblíbené hry, kredit byl na nule.
To je ale teď minulostí, objevil jsem místo, kde si vždycky přijdu na své! Našel jsem automaty Kajot na internetu ve skvělém Kajot Casinu! Hry jsou naprosto stejné jako v herně a ještě dostanu peníze na hru zdarma. Můj automat není nikdy obsazen, bez problémů si jich zahraji až 44. Můžu si zahrát i zdarma z pohodlí svého domova, u hry se cítím bezpečně a co je nejdůležitější – konečně se mi daří vyhrávat!!

Dlouho jsem se snažil přijít na to, jak je možné, že výhrou v herně končila maximálně každá má pátá návštěva, ale na internetu odcházím v plusu o mnoho častěji! A i když se zrovna nedaří, nikdy se mi nepodaří prohrát zdaleka tolik, jako v klasické herně. Začal jsem se o tuto tématiku hlouběji zajímat a podařilo se mi objevit velice zajímavé skutečnosti, o kterých jsem doposud neměl jako hráč v zakouřené herně sebemenší přehled. Zjistil jsem že existují slova jako např. výhernost. Moje největší chyba byla dříve ta, že ačkoli se jedná o to hlavní, co je na automatu důležité, jsem se o toto slovo zajímal pouze minimálně.
O tyto skutečnosti se s Vámi podělím, protože hráčské srdce je mi jako hráčovi blízké a upřímně lituji každého, kdo se ještě trápí u automatů v hernách a jako zoufalec vytahuje z kapsy poslední peníze s minimální šancí na výhru.

Proč je výhernost automatů Kajot v online casinu o tolik větší?


Je to jednoduché – protože si to mohou dovolit. Na internetu se dnes pohybuje obrovské množství lidí, kdežto v hernách najdeme stěží jednoho. Internetová casina navíc fungují s minimální režií, platby za nájem, energie či pracovní sílu se jim obloukem vyhýbají. Klasické herny jsou těmito režijními poplatky natolik zatíženy, že jejich provozovatelé jsou nuceni ke snížení výhernosti svých automatů a okrádají tak své hráče.
Právě díky výše popsaným důvodům je Výhernost automatů v hernách je něco okolo 60-75%, kdežto na internetu je to 97-99% a ještě každý nový hráč obdrží štědrý uvítací bonus jako poděkování kasina za projevenou důvěru.

Co tyto čísla znamenají?


Výhernost znamená poměr vyplacených peněz k vloženým. Na každou vloženou tisícikorunu do Kajot automatu tedy v klasické herně připadá na výplaty pouze 600-800Kč. V internetovém kasinu je to 970-990Kč, což už značí velký rozdíl v přístupu ke hráči. Jednoduše je lepší mít 10-30Kč z tisíce hráčů, nežli 200-400Kč z jednoho. Pokud tedy v herně prohraje někdo 10.000,- vy jako nastupující hráč máte teoretickou šanci na výhru 6-8 tisíc. Pokud by se to samé stalo v online kasinu, Vaše šance vzroste na 9700-9900Kč!

Hlavní výhody hraní Kajot automatů na Internetu

 • Automaty na internetu je možné hrát z pohodlí Vašeho domova, 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • Výhernost 97-99%, oproti 60-80% v kamenných hernách
 • Všech 44 úžasných Kajot her na jednom místě, automaty v hernách nabízejí pouze omezené množství těchto her
 • Vaše oblíbená hra nebude nikdy obsazena jiným hráčem
 • Nikdo Vás při hře neuvidí
 • Nikdo Vás neokrade – bezpečněji než doma není nikde
 • Nemusíte používat hotovost, pro vklad stačí Vaše kreditní karta
 • Na rozdíl od heren je výhernost online automatů pravidelně kontrolována přísnými úřady
 • Vysoký bonus pro nové hráče – 8400Kč
 • Všechny nabízené automaty je možné nejprve vyzkoušet zdarma, bez vkladu
 • Možnost hry více automatů najednou
 • Do internetového casina Kajot se lidé rádi vrací, jednoduše proto, že VYHRÁVAJÍ VÍCE

  Chcete také vyhrávat více??

  Zaregistrujte se v Kajot Casinu

   

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget