Menu

Temple of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Temple of Gold

Automat Temple of Gold Online ZdarmaRed Tiger je jednou z těch nejlepších společností tvořících výherní automaty zdarma na světě. Už od samého založení dosáhla tato společnost obrovského úspěchu a nyní mají na kontě již celou řadu výherních automatů zdarma s různými tématy.

Konkrétně u tohoto výherního automatu použila vývojářská společnost Red Tiger téma sexy lovkyně pokladů, která se zajímá o zlatý poklad Aztéků. Musíme uznat, že znovu vytvoření aztécké kultury na válcích výherního automatu není zrovna jednoduché, zvláště pokud se snažíte o originalitu a nekopírujete jiný automat. Kreativní tým společnosti Red Tiger se ke svému úkolu postavil čelem a na plné čáře tuto výzvu vyhrát. V současnosti se výherní automat Temple of Gold řadí mezi ty nejlepší výherní automaty zdarma. Grafická stránka, animace i další mediální prvky automatu jsou dotaženy do nejmenšího detailu. K tomu navíc 100% ladí se zvoleným tématem.

Automat Temple of Gold Online Zdarma

Co se týče samotné hry, tak její začátek je velmi snadný. K dispozici budete mít 20 fixních výherních linií a 5 válců. Vaším jediným úkolem je nastavit si vaši sázku, stisknout tlačítko spin a potom už jen sledovat točící se válce. Než je ale roztočíte, je důležité se seznámit s tabulkou výplat, která vám ukáže, jak je tento výherní automat zdarma štědrý. Mimo běžných výplat jsou v nabídce automatu i bonusové výhry. Bonusové výhry dosahují hodnot několikanásobně vyšších než běžné výhry. Narazit můžete na wild válce, okamžité výhry nebo bonusy s vysokou výhrou. Jediné, co pro získání těchto skvělých výher musíte udělat, je zahrát si tento výherní automat zdarma.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget