Menu

Sweet Dream Synot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sweet Dream Synot

Automat Sweet Dream Synot Online ZdarmaVideo automat Sweet Dream se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a nabízí hráčům jackpot až v hodnotě 1000x jejich sázky. Jedná se o skvělou příležitost pro všechny hráče, kteří si chtějí zahrát vyváženou automatovou hru, která jim přinese spoustu sladkých odměn.

Automat Sweet Dream Synot Online Zdarma

 

Téměř každý výherní automat nabízí hráčům něco extra a to stejné platí i pro výherní automat Sweet Dream. K dispozici budete mít wild násobitele výher, který vám pomůže vytvořit více výherních kombinací a ještě k tomu vám výhry vynásobí. Automat si bez jakýchkoli potíží můžete zahrát na mobilních telefonech s operačním systémem Android nebo iPhonech. Těšte se tak na spoustu barevných cukrátek.

Co se týče grafické a vizuální stránky, tak je tento výherní automat naprosto dokonalý. Jednotlivé symboly jsou vytvořeny ve 3D formátu. Nechybí zde ani animace, které jednotlivé symboly z výherních kombinací oživí.

Hodnota sázek se v tomto výherním automatu s deseti výherními liniemi pohybuje v rozmezí od 0,50 do 20,00 mincí. Symboly s nízkou hodnotou představují gumoví medvídci a tvrdé bonbóny. Tím nejhodnotnějším symbolem je bonbón ve tvaru srdce. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné výherní linii získáte jackpot v hodnotě 1000násobku vaší sázky.

Herní symboly

Při hraní tohoto výherního automatu zdarma Sweet Dream budete mít spoustu příležitostí na získání těch nejsladších výher. Navíc se vám ale jistě budou sbíhat sliny na všechny dobroty, které na válcích uvidíte. Všechny válce budou zaplněny vašimi oblíbenými sladkostmi, gumovými medvídky, cucavými bonbóny nebo cukrovými špalky, které mají podobu různého ovoce. Spojujte stejné druhy symbolů a tvořte co nejdelší výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget