Menu

Plenty on Twenty

Popis hry Automatu Plenty on Twenty Zdarma

Nechte nestoudné ovoce vytvořit tu správnou vitamínovou kombinaci a těšte se na zaslouženou sklizeň. Jedině tak můžete vyhrát spoustu twistů. Neváhejte a pusťte se do hry s rozverným ovocem!

V herním slotu Plenty on Twenty™ vsázíte na 20 výherních linií na 5 válcích. Cílem hry je, aby se na všech pěti válcích objevil stejný symbol. Výhra se počítá zleva do prava. Sedmička nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Hvězdy.

Zahájení hry Automatu Plenty on Twenty Zdarma

Tento herní automat, nazývaný také slot nebo jednoruký bandita má 20 výherních linií na 5 válcích. Výherní linie je ta linie, která prochází přes všechny válce a to vodorovně, svisle, nebo ve směru cikcak. Když na jednu z výherích linií vsadíte sázku, aktivujete ji.

Ihned po vstupu do hry máte možnost zvolit si počet twistů, o který si chcete zahrát.
Pomocí symbolů „+ / – “ můžete měnit výši sázky a počet výherních linií. Tlačítkem “Start” roztočíte válce. Tlačítko “Automat” roztočí válce automaticky. Pokud si automatické roztáčení válcu přejete zastavit, stačí na toto tlačítko kliknout znovu.

Hazard

Tlačítko „Hazard“ se zobrazí, jakmile dosáhnete výherní kombinace. Pomocí tohoto tlačítka můžete vaši výhru zdvojnásobit, anebo ji prohrát. Pokud si výhru chcete ponechat, klikněte na tlačítko “Vyplatit”.

automat plenty on twenty online zdarma

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget