Menu

Money Mad Monkey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Money Mad Monkey

Automat Online Zdarma Money Mad MonkeyJedná se o extrémně zábavný výherní automat zdarma pocházející z laboratoře společnosti Microgaming. Nejde však o obyčejnou opici. Tato bláznivá opice z vás může udělat opravdového boháče, a to za pouhý okamžik. Tato zábavná hra se odehrává v samotném New Yorku. Na všech pěti válcích se tak promítá toto nádherné město. Výherní kombinace se v tomto výherním automatu zdarma objevují velmi často. Mimo to na vás samozřejmě čekají i úžasné speciální funkce.

Automat Online Zdarma Money Mad Monkey

 

Scatter symbol je vaším klíčem ke spinům zdarma. Vaše šance na výhry ale zvýší i wild symboly a násobitelé. S pomocí těchto speciálních funkcí vám tato opice může přinést obří pytel s 10 000 dolary, a to v každém kole. Stejně jako všechny ostatní výherní automaty od společnosti Microgaming, i tato je dotažená do naprosté dokonalosti, bez žádných zádrhelů. Celkově jde o pohodový, jednoduchý výherní automat se spoustou výher.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget