Menu

Cashapillar

Automat online zdarma cashapillarA je tu roztomilý výherní automat, který se jen tak nevidí. Cashapillar je pětiválcový video automat, který je dostupný online se 100 nastavitelnými výherními liniemi. Cashapillar také obsahuje dvoumiliónový jackpot z hlavní hry a šestimiliónový jackpot z volné bonusové hry. Na oba dva jackpoty můžete dosáhnout při hře s maximálními sázkami. Nejedná se sice o progresivní jackpoty, ale i tak jsou to opravdu vysoké částky.

Automat online zdarma cashapillar

Tento výherní automat naplněný různým hmyzem svolává všechny tyto broučky k oslavě narozenin housenky a překvapením oslavy je, že všechny ceny v hotovosti můžete získat právě vy. Oslavy se budou účastnit nosorožíci, šneci, housenky, berušky a vosy. Tyto hmyzí postavičky jsou doprovázeny hracími kartami od 10 po eso, které můžete běžně najít spíše ve video pokerových hrách než ve výherních automatech. Celá tato společnost vám může přinést obrovské ceny, takže je na čase zúčastnit se oslav jedním jediným, opravdu výnosným kliknutím.

Wild symbolem je zde logo hry Cashapillar a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol dortu, který je bonusovým symbolem. Všechny výhry získané pomocí wild symbolu jsou zdvojnásobeny a wild symbol se také může objevit i jako stacked wild, což při 100 výherních linií může skončit opravdovou záplavou výher. Ale když už jsme to nakousli, tak i při 100 výherních linií je poněkud těžší dosáhnout i na ty nižší výhry. To činí z tohoto automatu poněkud nestálou záležitost.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget