Menu

Luxury Rome

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Luxury Rome

Automat Luxury Rome Online ZdarmaLuxury Rome HD je výherní automat zdarma s antickým tématem, které je zasazeno do srdce antického města Řím. Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích, na kterých hráči zažijí veškerý luxus a bohatství, které starověký Řím skrývá. Hlavními postavami tohoto automatu jsou římský císař a egyptský faraon – žena. Automat je vytvořen pomocí 3D grafiky a je v něm zakomponována spousta moderních funkcí, takže každý zkušený hráč výherních automatů si může být na 100 % jistý, že výherní automat Luxury Rome HD je tou pravou hrou pro tuto sezónu. Jakmile tento výherní automat spustíte, přivítá vás pozadí s antickými stavbami, válce obalené vavřínem a velmi typické postavy v antickém stylu. Faraon a císař při tom panovačně točí válci a zvyšují jednotlivé sázky. Tím nejlepším na tomto výherním automatu zdarma jsou jeho dvě bonusové funkce. Automat jinak obsahuje velmi jednoduchou hru s přehlednými symboly. Nejnižší výhry vám přinesou symboly hracích karet od 9 po eso. Wild symbolem tohoto automatu je orel, symbol římských legionářů. Scatter symbol má naopak podobu slavného Kolosea.

Automat Luxury Rome Online Zdarma

 

Luxury Rome HD je dalším zástupcem výherních automatů zdarma s pěti válci a 9 výherními liniemi. Maximální možná výhra činí 1800 mincí. Pokud ji bereme v potaz, tak můžeme říct, že tento výherní automat obsahuje opravdu slušné výhry. Tento výherní automat od vývojářské společnosti iSoftbet má velmi slibnou hru, které na zajímavosti dodává skvělá doprovodná hudba a ani lukrativní vizuální efekty vás nezklamou. Lákavost tohoto výherního automatu zvyšují i jeho dvě bonusové funkce. První z nich je okamžitý bonus a druhou je bonusové kolo štěstí. Tento video automat zdarma je považován za automat s vysokým rozptylem, takže hráči mohou od hry Luxury Rome HD očekávat opravdu, opravdu vysoké výhry.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget