Menu

Little Green Man

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Little Green Man

Automat Little Green Man Online ZdarmaVýherní automat Little Green Man není žádnou malou automatovou hrou. Jedná se přímo o grandiózní výherní automat, a to ne jen díky nabídce vysokých výher. Automat Little Green Man totiž splňuje naprosto vše, co má správný výherní automat zdarma mít.

Automat Little Green Man Online Zdarma

 

Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal, která je jednou z těch nejznámějších společností v odvětví výherních automatů. A tomu naprosto odpovídá i tento výherní automat zdarma, který skvělou reputaci společnosti SGS Universal jen utvrzuje.

Podle samotného názvu automatu je jasné, že tématem tohoto výherního automatu je jedno z těch nejpopulárnějších témat, kterým jsou mimozemšťani. Podoba zelených mužíčků byla představena již za doby vlády prezidenta Roosevelta v roce 1947. Tento výherní automat zdarma je jedním z těch nejlépe vytvořených výherních automatů na trhu. Možná sice nejde o jeden z těch nejpodařenějších, co se týče volby barev, ale jeho podivný vzhled se ke zvolenému tématu hodí opravdu skvěle.

Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje celkem 5 válců s 25 vzrušujících výherních linií. Počet výherních linií není fixní a před každým kolem ho tak můžete upravit. Aktivní výherní linie se mohou pohybovat kdekoli od 1 do 25. Upravit můžete stejně tak i hodnotu sázky na výherní linii, která se může pohybovat od 0,01 do 5 mincí. Pokud tedy aktivujete všech 25 výherních linií s 5 mincemi na každou linii, tak celková sázka na jedno zatočení bude dělat 125 mincí. Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje neuvěřitelné množství nádherných symbolů. Každý z nich vám přinese jinou výhru, která je také ovlivněna hodnotou vaší sázky. Tím nejdůležitějším symbolem celé hry je samozřejmě symbol wild.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget