Menu

Gods Of Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gods Of Slots

Automat Gods Of Slots Online ZdarmaVýherní automat Gods of Slots je automatovou hrou, která je inspirována severskou mytologií. Severské báje a pověsti jsou plné neuvěřitelných triumfů, slávy a síly, která je kontrastem k lidské slabosti a rodinným sporům, které byly vždy velmi běžné.

Automat Gods Of Slots Online Zdarma

 

Grafická stránka tohoto výherního automatu je opravdu nádherná a tomu odpovídají i všechny herní symboly. Naprosto vše v tomto výherním automatu bylo vytvořeno velmi kreativně a automatu nechybí ani trošku napětí. I samotný hudební doprovod tohoto automatu je zábavný a skvěle toto téma doplňuje. Automat byl vytvořen v rozhraní HTML5.

Bohové v tomto výherním automatu nejsou perfektní, ale ani se o to nesnaží. Díky tomu je tento výherní automat plný lásky, akce a dramatičnosti.

Výherní automat Gods of Slots se rozkládá na pěti válcích s 9 výherními liniemi, na které si hráči mohou vsadit. Sázky je možné nastavit v ovládacím panelu, kde se nachází ovládací tlačítka k nastavení sázek. Počet výherních linií v tomto výherním automatu je fixní a nelze změnit ani počet válců. Jediná změnitelná hodnota je tak velikost sázky na výherní linii.

Speciálně herní symboly

Když hráč v tomto výherním automatu nezíská v některém kole výhru, bude zvýšena hodnota speciálního násobitele. Tento násobitel bude růst při každém posloupném nevýherním kole a použit bude u následující výhry. Jiné vzrušující speciální funkce ale v tomto automatu nečekejte. S tímto speciálním násobitelem ale dosáhnete na opravdu vysoké výhry. Jinak je automat zaměřen spíše na začátečníky, kteří hledají výherní automat plný akce.

 

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget