Menu

Fa Cai Shen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fa Cai Shen

Automat Fa Cai Shen Online ZdarmaTento fantastický výherní automat zdarma je celý o oslavě čínského Nového roku. Naprosto celý tento výherní automat byl inspirován čínským božstvem bohatství, které oslavují v Číně právě při oslavách Nového roku. Díky tomuto skvělému výhernímu automatu zdarma můžeme i my, fanoušci výherních automatů, využít štědrosti tohoto božstva a stát se opravdovými boháči. Protože je tento výherní automat inspirovaný oslavami nového roku, je k tomu přizpůsoben i jeho celkový design. Nechte se překvapit jeho nádhernou barevností. Z celé herní obrazovky na vás bude zářit červená a zlatá barva, které vás nenechají zapomenout na to, jaké akce se v tomto výherním automatu zdarma účastníte. Celkový design automatu je jednoduše výtečný, a to po všech stránkách.

Automat Fa Cai Shen Online Zdarma

 

Práce, kterou na tomto výherním automatu online odvedl jeho tvůrce, je zkrátka úctyhodná. Samotný průběh hry vás také nezklame. Nejedná se o jeden z těch složitých výherních automatů, ale pokud jste zkušeným hráčem, můžete využít pokročilé herní nastavení. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 28 výherních linií. Počet výherních linií můžete změnit podle vlastních preferencí, ale pamatujte si, že počet aktivovaných výherních ovlivňuje vaše šance na získání výher. Mimo to můžete změnit i hodnotu vsazených mincí, a to vždy před začátkem nového kola. Hodnota vsazených mincí také přímo ovlivňuje hodnotu pozdějších výher. Při nastavování svých sázek tak postupujte velmi opatrně.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget