Menu

Daytona Max Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Daytona Max Power

Automat Zdarma Daytona Max Power

 

Další z populární Max Power série, automat Daytona Zdarma. Tento automat je hodně podobný Turbo Goldu, alautomat-daytona-max-power-online-zdarmae pár rozdílů najdeme. Jsou to hlavně symboly, kterých je zde více o tzv. Jednořadé, dvou a třířadé symboly Bar.

Divoký symbol Automatu Daytona Online Zdarma

Stejně jako u Turbo Goldu i v automatu Daytona Online Zdarma nahrazuje žolík každý z výherních symbolů a napomáhá tak docílit výherní kombinace. Pokud se Vám podaří docílit třech symbolů žolíka na výherní linii, vyhráváte hlavní výhru, dle Vámi vsazené částky.

Max Power funkce Automatu Daytona Zdarma

Další zajímavá funkce tohoto automatu je Max Power feature. Při chycení třech symbolů MAX POWER se otevře pole nad válci automatu a stisknutím tlačítka STOP si vylosujeme výhru. Tato výhra se může rovnat až 50ti násobku vsazené částky, nebo vyhrajete rovnou Max Power Jackpot!!

Historie Automatu Daytona Online Zdarma

Daytona má za sebou na poli hazardních her už dlouhou historii. S její první verzí jsme měli šanci setkat se již v 90tých letech, kdy se ještě hrálo tzv. dole a po nashromáždění výher do vrchní poloviny stroje se mohlo hrát za větší částku tzv. nahoře. Maximální výhra z jedné otočky se na tomto automatu byla 300 Kč.
Druhá verze populární Daytony vyšla někde okolo roku 2002. Od první verze se prakticky nelišila, pouze maximální výhra z otočení se navýšila na 750Kč.
A konečně poslední verze je tato Max Power varianta, kterou můžete u nás vyzkoušet zdarma, bez registrace a omezené doby.

 

7 comments

 1. RUZENA ZUBKOVA napsal:

  DAYTONA MAX POVER MOC SE MI TO LIBY TENHLE AUTOMAT JETO PARADA VYHRALA SEM 2920 KC

 2. ruzena napsal:

  je moc pomalej ale dava je dost dobrej ale mohl by davat vic

  • admin napsal:

   Pokud se Vám zdá automat pomalý, zapněte si funkci „TURBO HRA“ a automat poletí jak střela 🙂

 3. BRANOKUKUCA napsal:

  Je to super hra dal som tam 1000e a vybral 500e

3 Pings/Trackbacks for "Daytona Max Power"
 1. […] o kterém se dočtete zde se do té doby oblíbené válcové automaty, jako např. Turbo Gold, Daytona, Black Magic a další posunuly v oblíbenosti hráčů až na další pozici. Firma Synot, která […]

Napsat komentář