Menu

Criss Cross Cash Max Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Criss Cross Cash Max Power

Automat Zdarma Criss Cross Cash Max Power

Je tu opět jeden z oblíbených automatů, který se postupem času stal součástí Max Power Automatu. Předvším originální se stává tím, že se jako v jiných variacích nehraje pouze na 5 výherních linií, ale je jich tady rovnou 27. Takže vlatně stačí, když se na každém válci kdekoli objeví stejný symbol, a už automaticky vyhráváte.

CrissCross Cash Max power je online výherní automat, který má spousty fanoušků napříč celým světem online výherní automatů. Díky grafice, která vyhlíží, jako z klasických heren se z něj stává prakticky klasika. Online výherní automat CrissCross Cash Max power nabídne hráčům celkem 3 válce, na kterých máte možnost napočítat celkem pět výherních linií. K tomu, abyste získali výhru, musíte mít tři stejné symboly v řadě. Všechny symboly vyhlížejí jako ovoce, bohužel nenabídne CrissCross Cash Max power žádný speciální symbol, který by napomohl vaší výhře, přesto si s ním užijete hodiny a hodiny zábavy.

 

Chcete zažít pravou Max Power výhernost?

 

[maxbutton id=“7″]

automat-criss-cross-cash-max-power-online-zdarma

One comment

Napsat komentář