Menu

Cash Wave

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cash Wave

Hrací automat Cash Wave Online ZdarmaCash wave je věrný svému názvu, v překladu totiž zní jméno tohoto hracího automatu vlna peněz. Tento hrací automat zdarma je laděný na téma slunce a moře a každému hráči jistě přinese kvalitní hrací čas. Obsahuje 5 válců a 40 výherních linií, po kterých se budou prohánět symboly typycky laděné do tématu, jako např. žabky, ručník, opalovací krém, nebo i nádherná blondýna. Nesmíme zapomenout ani na speciální symboly tohoto výherního automatu, jako je WILD symbol nahrazující všechny symboly ve hře, nebo symbol FREE games, který přinese volná roztočení.

Hrací automat Cash Wave Online Zdarma

Co se týče zvukové stránky automatu, ty jsou bohužel poněkud slabší, ale jistě nikoho neurazí. Grafika a animace jsou již tradičně na o mnoho vyšší úrovni a nejedno hráčské oko bude jistě spokojeno. Ani co se týče hratelnosti, není tomuto hracímu automatu online zdarma prakticky co vytknout. Ta se pusťte do hry a hodně štěstí!

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget