Menu

Book of Ra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Book of Ra

AUTOMAT BOOK OF RA ZDARMA

Kniha Egyptského boha Ra je 5-válcový automat zdarma, ve kterém vyhrajete opravdu vysoké výhry. Vydejte se na dobrodružství s online výherním automatem zdarma Book of Ra. Ten nabídne hráčům celkem pět válců, na kterých nalezneme devět linií. Výhra na online automatu se počítá zleva doprava. Automat zdarma je graficky tvořený do dobrodružné grafiky, takže si hru určitě užijete. Book of Ra nabídne také jeden speciální bonus, je jím SCATTER. Ten hráčům nabídne deset volných spinů, v rámci kterých můžete získat další velké peníze na svůj účet.

Zahrajte si novější verzi automatu!! Pokračujte zde a ZAHRAJTE SI BOOK OF RA DELUXE ZDARMA!!

Book of Ra Classic je výherní automat zdarma od společnosti Novomatic. Jedná se o hru s 9 výherními liniemi a někdy ji můžete najít i pod názvem Book of Ra 1, protože již tato hra existuje v několika verzích. Jelikož se jedná o první verzi této hry, její grafická stránka není až tak úplně čarovná, ale na druhou stranu podle dnešních standardů není ani úplně špatná. Když tuto hru porovnáte s jejími předchůdci, tak jí chybí trošku života. Na druhou stranu se jedná o velmi štědrou hru, stejně tak jako její další verze. Také si můžete zahrát Book of Ra Deluxe nebo Book of Ra 6.

Book of Ra Classic si zanechává nádech původních výherních automatů včetně doprovodné hudby s typickým starým kouzlem. Zamilujete si ho, zvláště pokud máte rádi staromódní automaty, které musíte roztáčet. Tato hra má také velké sklony k výplatám, čímž je opravdu zábavná.

Automat Book of Ra Online Zdarma

One comment

    1 Pings/Trackbacks for "Book of Ra"
    1. […] u pokračování nesmírně populárního automatu Book of Ra. Společnost Novomatic, která je jeho výrobcem si rychle uvědomila, že jedna verze automatu […]

    Napsat komentář