Menu

Black Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Black Magic

Automat Black Magic Online ZdarmaVýherní automat Black Magic se rozkládá na 3 válcích a hráčům nabízí celkem 5 výherních linií a tři řádky. V tomto výherním automatu se vaše výhry budou odvíjet od vašich sázek. Sázky se při tom mohou pohybovat od 1 do 20 dolarů na každé zatočení. Automat si tak mohou zahrát i hráči s nižším herním rozpočtem. Navíc je v nabídce automatu spousta jedinečných funkcí a atraktivních symbolů.

Automat Black Magic Online Zdarma

 

Funkci Max Power můžete aktivovat bonusovým symbolem a poté budete přesměrováni na další herní obrazovku, ve které bude na všechny vaše výhry aplikován násobitel. Pomocí této bonusové funkce také můžete aktivovat progresivní jackpot. K dispozici je také hazardní bonusová hra, ve které si hráči mohou své výhry ještě zdvojnásobit. Nenechte se ale zmást, protože výhry také můžete ztratit. Při pohybu na kouzelné pyramidě směrem vzhůru bude růst také hodnota vašeho násobitele. Pokud ale prohrajete, tak bude ztracena celá vaše aktuální výhra.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším herním symbolem tohoto výherního automatu jsou fialové zkřížené kouzelné hůlky, které vám vyplatí 50x hodnotu vaší celkové sázky. Mezi další symboly patří červené, žluté, modré a zelené lektvary, které vám vyplatí 5x hodnotu vaší sázky. Za fialové symboly bar získáte dvojnásobné výhry a za černou knihu kouzel vyhrajete jedenkrát hodnotu vaší sázky.

 

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget