Menu

Archipelago

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Archipelago

Automat Archipelago Online ZdarmaArchipelago je kompletně odlišným výherním automatem od všech ostatních výherních automatů zdarma, které jsem v minulosti hrál. Při tom ale nejde rozhodně o nic negativního. Právě naopak. Tento výherní automat je naprosto skvělým kouskem, který vám nabídne spoustu vzrušující zábavy. Je asi jasné, že se jedná o výherní automat zdarma plný kouzel, ale s poněkud nečekanými kouzelnickými kořeny. Ty nejběžnější kouzelnické symboly, které znáte z jiných výherních automatů, zde nenajdete. Je tak jasné, že vás čekají naprosto svěží herní zážitky. Za tímto skvělým výherním automatem zdarma stojí známá vývojářská společnost Games OS, a jak jsme již zvyklí, automat je po všech stránkách velmi kvalitní. Grafická stránka je velmi dobrá a to stejné platí i o animacích. Celá hra je pak představena jako zmrazený svět.

Automat Archipelago Online Zdarma

 

Pokud se bojíte, že zmražené jsou i ceny, tak vás ujišťujeme, že tomu tak opravdu není. Odměny jsou velmi časté a definitivně jsou na straně hráčů. Výherní automat Archipelago je pětiválcem s 25 výherními symboly. Průběh hry je jednoduše senzační. Ovládání je uživatelsky přátelské a ovládací panel naleznete ve spodní části herní obrazovky. Díky ovládacím prvkům můžete jednoduše měnit počet aktivních výherních linií i sázek. Pokročilé funkce, jako je maximální sázky, automatická hra a tabulka výplat, nesmí chybět. Podle tabulky výplat je maximální sázky tohoto automatu 60 mincí a maximální jackpot, který můžete získat, má hodnotu 2500 mincí. Mimo to je ale tento výherní automat naplněn spoustou bonusů.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget