Menu

Atlantis Dive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Atlantis Dive

Atlantis Dive Automat Online ZdarmaAtlantida je jednou z těch největších záhad, které existují. Mělo by se jednat o to nejnádhernější město, které kdy bylo postaveno a podle starých legend se nachází daleko pod hladinou oceánu. Díky kreativitě vývojářské společnosti Games OS si nyní můžete vychutnat výherní automat zdarma, který vás do tohoto nádherného města zavede. A nejde jen o pouhou návštěvu. Vy si z ní totiž budete moci donést i spoustu pokladů. Tento výherní automat zdarma patří mezi jeden z těch nejlepších automatů, které jsou naplněny akcí a dobrodružstvím. Atlantis se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Na výherní automat zdarma se jedná o velmi jednoduchý formát, ale díky úžasné grafice a animacím dostal tento jednoduchý formát nádech klasického výherního automatu té nejlepší třídy, který jednoduše nadchne každého herního nadšence.

Atlantis Dive Automat Online Zdarma

 

Panel nástrojů je také velmi povedený a obsahuje naprosto všechny potřebné ovládací prvky, které k plynulému hraní potřebujete. Stejně jako u všech ostatních výherních automatů jsou i zde tím nejdůležitějším sázky. Nastavení sázek je velmi jednoduché a přímočaré. Hodnotu celkové sázky můžete změnit pomocí změny sázky na výherní linii nebo pomocí změny počtu aktivních výherních linií. Maximální jackpot, který vás v tomto výherním automatu čeká, má hodnotu 2500 mincí. Vyjádřeno v dolarech to může být až 12 500 dolarů. Výherní automat Atlantis Dive má v nabídce i spoustu bonusů. Narazit tak můžete na spiny zdarma, wild symboly a scatter symboly, které výrazně zvýší vaše výhry. Spiny zdarma tohoto výherního automatu zdarma jsou při tom mnohem štědřejší než hlavní hra.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget