Menu

5 EUR ZDARMA OD KAJOTU

VYZVEDNĚTE SI I VY SVÝCH 5 EURO NA HRU ÚPLNĚ ZDARMA! CO VYHRAJETE JE VAŠE!

Ne nadarmo se říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. A ještě o trošku lepší jsou ty, které jsou zadarmo a ještě na nich můžete vydělat! Proto Vám zde přinášíme jedinečnou šanci, jak si zadarmo zahrát ty nejlepší automaty, a ještě mít šanci na to odnést si peníze! Kajot Casino, jakožto jeden z největších hráčů na tuzemském trhu si připravilo tuto skvělou akci pro hráče, aby měli možnost naplno vyzkloušet jeho skvělé služby. Nyní si řekneme, jak bonus získat a projdeme si postupně proces registrace, aby bylo pro Vás co nejjednodušší bonus získat. Recenzi Kajot Casina zobrazíte kliknutím ZDE.

Jak získám bonus 5 EUR od KAJOTU?

Prvním a nejhlavnějším krokem pro získání bonusu je REGISTRACE v Kajot Casinu. Celá registrace probíhá ve Slovenském jazyce, to ale neznamená žádný problém. Na bonusovou registrační stránku se dostanete kliknutím ZDE, nebo na tlačítko “ZISKAT BONUS” dole pod článkem. Registrační srtránka se Vám otevře v novém okně, budete se proto moci kdykoli vrátit na tuto stránko a přečíst si jak pokračovat. Postup Registrace si přehledně rozdělíme do několika kroků.

KROK 1

5 EUR od KajotuKlikněte na tlačítko ZISKAT BONUS dole pod článkem. Budete přesměrováni na speciální bonusovou stránku Kajot Casina, kde jsou nutné vyplnit základní údaje o Vašem účtu, a to jsou tyto:
Přezdívka – Vaše jméno, nebo jakákoli přezdívka, která bude používaná při komunikaci s casinem. Opravdu nezáleží, jakou zvolíte.
Email – Vaše PLATNÁ Emailová adresa. Je opravdu nutné, aby jste zadali adresu, kterou pravidelně používáte. Později budete muset ověřit aktivační odkaz, který Vám bude na tuto adresu doručen a zároveň nepřijdete o všechny ostatní bonusy.
Heslo – Vaše zvolené heslo pro přihlášení do casina. Heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků a mezi nimi velká písmena, malá písmena a alespoň jednu číslici. Toto je hlavně díky maximálnímu zabezpečení Vašeho účtu.
Heslo Potvrdit – Sem pouze vypište znovu Vámi zvolené heslo, které jste zadávali o řádek výš.
Před přechodem na další krok je ještě nutné zaškrtnout klikem myší pole “Som plnoletý/á a prečítal/a som si všeobecné podmienky používania, ako aj smernice na ochranu údajov (VOB)”
Každé z uvedených polí pokud je vyplněno správně se označí zeleným symbolem vpravo od řádku. Pokud jste si jisti, že jste vyplnili všechny údaje správně, klikněte na tlačítko “ĎALŠIE” dole pod textem.

KROK 2

5 EURO ZDARMA 2Pokud jste v předchozím kroku postupovali správně, ocitli jste se na druhém kroku registrace, a tím jsou osobní údaje. Zde je nutno vyplnit následující položky:
Meno – Vaše křestní jméno
Priezvisko – Vaše příjmení
Pohlavie – Klikněte na pole “Prosím, vyberte” a z nabídky vyberte, jste-li muž, nebo žena
Ulica/číslo – Zde zadejte Vaši PLATNOU ulici společně s číslem popisným. Pokud vyplníte nesprávnou, budete mít problémy s výběrem výhry
Mesto – Město, ve kterém bydlíte
PSČ – Poštovní směrovací číslo Vašeho města
Štát – Z rozbalovacího menu vyberte stát, ve kterém žijete. Pokud mezi státy NENALEZNETE ČESKOU REPUBLIKU, ZADEJTE SLOVENSKO! Na získání bonusu tato položka nemá vliv!
Datum Narodenia – Vaše skutečné datum narození. Kliknutím na předvyplněné datum otevřete kalendář, kde správné datum označíte.
Pokud všechny zadané údaje souhlasí, klikněte opět na tlačítko “ĎALŠIE”

KROK 3

Reg. Str. 5 KajotByly-li výše uvedené údaje vyplněny správně, dostanete se na stránku, kterou vidíte vpravo. Tato stránka Vás vyzývá k aktivaci Emailu, což je potřebný krok k dokončení registrace.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KROK 4

Kajot Email ConfirmOtevřete si svou Emailovou schránku, kterou jste zadali v kroku 1. Obdrželi jste Emailovou zprávu od Kajot Casina. Pokud uvedenou zprávu nenaleznete mezi doručenými, zkuste zkontrolovat Vaši spam složku.
Po rozkliknutí zprávy od Kajot Casina se Vám zobrazí zpráva, kde kliknete na tlačítko “Aktivovať>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KROK 5

5 EUR Zdarma page 4Po aktivaci Emailu budete přesměrováni na stránku, kde se stačí pouze za použití Emailové adresy a hesla, které jste vyplnili v kroku 1 a stisknout tlačítko “LOGIN&PLAY”. Po přihlášení Vás čeká již poslední krok, a budete se moci pustit do hry za opravdové peníze, aniž by jste museli něco platit.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KROK 6

Mobilní ověření KajotJako poslední podmínkou k získání bonusu bez vkladu je zadání platného telefonního čísla, pomocí kterého zjistíte speciální kód a aktivujete svůj bonus. Po zvolení země, ze které pocházíte (Českou republiku zde již bez problémů naleznete) zadejte své telefonní číslo ve formátu tzv. BEZ PŘEDVOLBY, např. 777123456.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kajot Bonus CodePo odeslání telefonního čísla Vám bude zaslán pětimístný číselný kód, který opíšete do nově otevřeného okna a potvrdíte. Tím je celý proces registrace uzavřen a na Váš kajot účet přibylo 5 EUR a je pouze na Vás, jak s nimi naložíte.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KROK 7 – HRAJTE A VYHRAJTE!

 

ZISKAT BONUS

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget